Yasal Uyarı ve Gizlilik

.

Doktoradanis.net WEB sitesinde yer alan bilgi, yazı ve haberler, bilgilendirme amaçlı olup hekim muayenesi ve tavsiyesi yerine geçmez. Web sitemiz bir iletişim platformudur; hastane veya tıp merkezi değildir. Yayınlanan yazılar ve araştırmalar bunları hazırlayan uzmanların görüşünü ifade eder. Bu görüş ve araştırmaların hukuksal sorumluluğu ilgili kişi ve kurumlara aittir. Uygunsuz kullanımdan doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Sitemize üye olan hastane, tıp merkezi veya hekim ve uzmanlar, tanıtım ve iletişim amaçlı sayfalar açabilirler; ve bu üyelikler aracılığı ile sitemiz kullanıcıları ile iletişime geçebilirler. Ancak tüm bu sürecin yasal mevzuatlara, sağlık etik kurallarına ve ahlaki değerlere uygun olması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu değerlere uygun olmayan üyelik faaliyetleri veya yayınlanan içerikler, geçici veya kalıcı olarak Doktoradanis.net tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden engellenebilir veya kalıcı olarak silinebilir.

Doktoradanis.net web sitesini ziyaret eden veya üye olan tüm kullanıcılar sitemiz tarafından deklere edilmiş olan, ziyaretçi, kullanıcı ve üyelik kurallarına uymakla yükümlüdür. Doktoradanis.net tarafından açıklanmış olan kurallara uymayan tüm kullanıcıların üyelik, ve faaliyetleri gerekçe gösterilmeden geçici veya kalıcı olarak durdurulabilir ve/veya üyelik ve yayınladıkları içerikler kalıcı olarak silinir.

Ücretli üyelikleri olan kullanıcıların yukarıda belirtilen kurallara uyma zorunluluğu diğer üyelerle eşittir. Kural ihlali durumunda üyelikleri sonlandırılabilir ve ödedikleri ücretler hiçbir şekilde iade edilmez.

Doktoradanis.net web sitesinde yer alan tüm haber, bilgi, resim ve içeriklerin yasal hakları Doktora Danış Tic. Ltd. Şti’ne aittir. Web sitemizde yayımlanmış olan veya yayınlanacak olan tüm yazılar Doktoradanis.net web sitesi kaynak gösterilerek ve ilgili haberin aktif linkine yer verilerek, alıntılanabilir veya olduğu gibi yayımlanabilir. Ancak bu kullanımları yapan kişi ve kurumların ilk veri kullanımından sonra en az bir kez bizi mail (info@localhost) yolu ile bilgilendirmesi gerekmektedir.

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

- Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Doktoradanis.net'e aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Kullanıcılar, Doktoradanis.net'in herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

- Doktoradanis.net sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.