Kaybımız büyük ama şimdi dayanışma zamanı

Doktora Danış, deprem nedeniyle yazılımını güncelleyerek ücretsiz online danışmanlık servisini aktif hale getirdi. Tüm sağlık çalışanları; doktorlar, psikologlar, hemşireler, pedagoglar… uzaktan yardım ve danışmanlık yapabilecek tüm uzmanlar sitemiz üzerinden depremzedelere ulaşabilir. Onlara uzmanlık alanlarına uygun uzaktan sağlık hizmeti ve danışmanlık desteği sunabilir. 

Deprem nedeniyle tüm dijital iletişim altyapımızı güncelledik ve ücretsiz hale getirdik. Sisteme üye olurken bu servisi deprem nedeniyle kamu yararı için kullanacağım seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Size gelecek maildeki linki tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirin. Sonra profil bilgilerinizi tamamlayın. Bilgilerin tamamının doğru olması gerekmektedir. Sisteme mutlaka uzmanlık alanınızla ilgili fotoğraf (diploma, sertifika görseli) yüklemeyi unutmayın. Hesabınız incelendikten sonra üyeliğiniz onaylanarak hesabınız aktif hale getirilecektir. Üye olmak için:>>> 

 

Daha sonra randevu takviminizdeki uygun olduğunuz saatleri işaretleyin. Size gelen tüm başvurularla ilgili bilgi maili alacaksınız. Başvuran depremzedelerin sorularını yanıtlayabilir, sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Hiçbir işlem için para talep edilmeyecektir. Sistem tüm kullanıcılar için ücretsizdir. Kötü amaçlı üyelik ve kullanımlar otomatik olarak saptanıp yasal işlem yapılacaktır.

Sağlık Profesyonelleri: Deprem nedeniyle doktor, hemşire, psikolog, pedagog, uzaktan yardım ve danışmanlık yapabilecek tüm uzmanlar sitemize üye olarak depremzedelere ulaşabilir. Onların sorularını yanıtlayabilir, sesli ve görüntülü görüşme yaparak destek olabilir. 7/24 sınırsız kullanabileceğiniz bu sistemde işlemleriniz için hiçbir taraftan kesinlikle ücret talep edilmeyecektir. Bu sistemi sadece depremzedeler için değil afet bölgesinde çalışan gönüllülere destek olmak için de kullanabilirsiniz. Onlarla destek toplantıları yapabilir, sorunlarını dinleyebilir veya çözümü zor vakalar için uzaktan yardımcı olabilirsiniz.
Üye olmak için:>>> 

 

Depremzedeler nasıl kullanabilir?

Depremden etkilendiyseniz ve profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa yapmanız gereken tek şey sisteme üye olup, sistemden size yardımcı olabilecek bir uzman bulmaktır. Sonra randevu takviminden uygun saatlerini belirleyip randevu alın. Onay sürecinin ardından size onay ve bilgi maili ile birlikte görüşme linki iletilecektir. Görüşme saatinde bu linke tıklayarak ilgili uzman ile görüşme yapabilirsiniz. Üye olmak için:>>> 

Doktora Danış Randevu Takvimi çok gelişmiş bir randevu ve günlük plan sistemidir. Deprem nedeniyle bu sistemi tüm üyelerimiz yardım amaçlı (kamu yararına) ücretsiz olarak sınırsız şekilde kullanabilir. Türkiye’nin her yerindeki depremzedelere yardımcı olabilirsiniz. 

Depremden etkilenmiş kişilerin randevu takvimi üzerinden yaptıkları başvuruları takip edebilir, onlarla sesli ve görüntülü görüşebilirsiniz.